Reklamní blog - vítejte

Organizace reklamní kampaně

Existuje mnoho možností jak o sobě dát vědet. Kterou ale vybrat? Pomůžeme Vám s analýzou trhu Vašeho produktu,najdeme nejefektivnější cestu jak oslovit Vaše zákazníky a rychle, kreativně a flexibilně kampaň zrealizujeme.

Správný výběr správného média pro správný účel

Co je správný účel (cíl reklamní kampaně)?

Určíme s Vámi cíl připravované reklamní kampaně (nebo přijímané dlouhodobější strategie komunikace firmy) s veřejností a definujeme cílovou skupinu, kterou chce firma oslovit.

Co je správné médium a jak ho najít

Pomocí cílové skupiny určí naše agentura způsob jejího oslovení a vypracuje mediální mix - vybereme odpovídající média. Vybírat je určitě z čeho: jsou zde tisková média (noviny, časopisy), televize, rozhlas, venkovní reklama, internet a elektronická pošta, různé formy direct marketingu.

Realizace reklamní kampaně

Díky dlouhodobým zkušenostem zajistíme a v termínu připravíme podklady pro danou komunikační kampaň. V případě delší dodávky materiálů, upozorníme včas klienta na realizační dobu nutnou k přípravě a dodržení startu kampaně.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.